چه نوع سوتینی مناسبه ؟

در مورد این سوال که چه نوع سوتینی مناسب است باید گفته شود که هر کدام ویژگی های خاصی داشته و فواید و معایبی دارند بسته به نوع فعالیت و نیاز شما دارد. اگی می خواهید سینه بزرگتر نشان داده شود از نوع اسفنجی استفاده کنید. اگر از فرم های گرد خسته شده و نیاز به تنوع دارید باز هم مدل اسفنجی تنوع بیشتری دارد.

سوتین معمولی

این نوع فقط از یک لایه پارچه که می تواند نخی یا پلاستیکی باشد تولید می شود. برخی مارک های این نوع از جمله My love  شهرت یافته اما نخی بودن از مارک کالا مهم تر است. bralette نیز در این دسته قرار دارد. این نوع توری بوده و هیچ فنر، سیم و اسفنجی در آن به کار برده نشده است و برای خواب و راحتی در خانه کنار شوهر مناسب است.

سوتین جکدار چیست

استفاده کنندگان از سوتین جک دار به دو دسته تقسیم می شود در گروه اول جک یا گیره جلو دو گودی باعث می شود سینه ها به وسط تر آمده و بزرگتر و خوش فرم تر به نطر برسند و پستان ها را بالاتر نگه میدارد. در واقع برای خانم هایی کاربرد دارد که پستان هایشان از هم فاصله  زیادی دارد.

گروه دیر افراد مسن و خانم هایی که به کودک دلبند خود شیر دادند و بعد از مدتی دچار افتادگی پستان ها شده اند. استفاده از این سوتین به این گوه نیز برای جذاب تر شدن پیشنهاد می شود.

نام دیگر آن سوتین قابل تنظیم است و هر خانم باید یکی از این ها را در کمد لباس خود داشته باشد زیرا برای رفتن به مکان های مختلف و برای پوشیدن با لباسهای گوناگون کاربرد دارد.

سوتین شب یا سوتین شب عروسی

نیاز به زمان خاصی دارید؟ این سینه بند که شلف shelf نامیده می شود ممکن است سینه بند کامل برای مخلوط کردن همه چیز در اتاق خواب باشد. این مثل یک سینه بند balconette است، اما همه یا بخشی از آن را لخت می کند. این برای زنان متاهل با سینه های کوچک و متوسط مناسب است.

این سوتین برای شب عروسی نیز استفاده می شود تا تحریک جنسی بیشتری برای زوجین به همراه داشته باشد و از همان ابتدا رابطه جنسی موفق تری به همراه داشته باشند که البته به علایق داماد نیز بستگی دارد. لذا قبل از خرید با او یک کسی که از علایقش آگاهی دارد مشورت کنید.

سوتینهای مخصوص ورزشی

این سوتین مناسب ورزش می باشد. این نوع برای محافظت از سینه ها در برابر جهش و پرش طراحی شده و از سینه دختران در برابر کشیدگی و آسیب جلوگیری می کند. استفاده از انواع دیگر بسیار خطرناک است و در بلند مدت سبب ایجاد سرطان سینه می گردد.

در مورد این سینه بند ها دقت کنید که حتما به صورت کوتاه مدت استفاده شود، تنگ نباشد و بعد از هر بار ورزش آن را بشویید تا از قارچ پوستی جلوگیری شود.

سوتینهای نخی

در واقع جز انواع نیست بلکه جنس کالا است که ما تاکید داریم بدلیل نیاز بافت ها به هوا از جنس نخی استفاده شود تا خطر ابتدا به بیماری های پوستی و سرطان پستان را کاهش دهد.

سوتین کپسول دار

به نوعی گفته می شود که در آن، هوا در سطح پستانها جریان پیدا کرده و سبب کاهش بیماری پوستی نظیر قارچ نوع ۲ و ۳ شود. با این حال این نوع همچون نوع نانو بعد از عرق کردن کمی بوی ناخوشایند دارند

 سوتین نوک تیز

نوعی از گونه اسفنجی است که در طراحی آن نوک بخش گودی تیز شده تا جذاب تر به نظر برسد و برای زوج های جوان در خانه مناسب است و این نوع در گذشته بدلیل عدم توان فرم دهی در نوع اسفنجی-ابری مورد استفاده قرار می گرفت.

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *